Відновлення інформації з ноутбуків
Відновлення інформації з ноутбуків

Замовити консультацію

Ім'я
Телефон
Тема

Відновлення інформації з ноутбуків

Виходячи з характерних умов експлуатації, жорсткі диски в ноутбуках часто піддаються впливам зовнішнього середовища: механічному, температурному, впливу підвищеної вологості. Не зважаючи на те, що виробники жорстких дисків та ноутбуків постійно впроваджують нові програмні та програмно-апаратні рішення для захисту жорсткого диску від зовнішнього середовища, механічні впливи залишаються головною причиною несправностей, що ведуть до втрати інформації на мобільних жорстких дисках (на 20% частіше ніж інші зовнішні фактори). До таких несправностей належать вихід з ладу блоку магнітних головок, заклинення двигуна, зміщення пластин, пошкодження осі двигуна, пошкодження герметичного блоку жорсткого диску.

Основні причини втрати даних на ноутбуках

Відновлення інформації з ноутбуків
  • Механічний вплив.
  • Вплив вологи.
  • Відмова носія, спричинена природнім старінням.
  • Форматування накопичувача та/чи перезапис інформації.
  • Втрата даних при відновленні операційної системи.
  • Збої в роботі системи безпеки.

Популярність ноутбуків пояснюється портативністю, більшою потужністю в порівнянні з планшетними ПК, доступною вартістю, невеликими габаритами та низьким енергоспоживанням. В якості основних носіїв інформації в ноутбуках можуть бути використані мініатюрні жорсткі диски (HDD) розмірами 2,5", 1,8", 1,0".

Роботи з відновлення інформації з таких носіїв відносяться до категорії найбільш складних і здебільшого потребують використання чистої кімнати та спеціалізованого інструментарію для проведення робіт всередині HDD. Мініатюрні розміри елементів суттєво ускладнюють задачу та, окрім необхідного інструменту, потребують великого досвіду спеціалістів.

Ще однією цікавою особливістю ноутбуків є наявність вбудованих засобів відновлення операційної системи. Для цього в службовій області накопичувача зберігається еталонний образ ОС. При відновленні працездатності системи, він розпаковується в робочу область накопичувача, а інформація, що знаходилась в ній раніше, втрачається.

Також в сучасних ноутбуках в якості основного накопичувача все частіше використовуються твердотільні накопичувачі на основі Flash (SSD-носії). В деяких випадках вони вбудовані у материнську плату, що ускладнює процес відновлення файлів з ноутбука.

Спеціалісти Центру відновлення інформації ЕПОС мають великий досвід та весь необхідний інструментарій для відновлення інформації з ноутбука будь-якої моделі та виробника. Технології та розробки ЕПОС дозволяють відновлювати максимальну кількість інформації незалежно від причин втрати та типу накопичувача. В багатьох випадках вдається відновити всю інформацію, включаючи файли операційної системи. Таким чином відновлення даних з ноутбука відновлює працездатність ОС та інстальованих програм.

Відгуки

Професіонали, що дістануть інфу з будь-якого носія. Зручне обслуговування. Швидко.

Armen, via google.com

Хлопці відновлюють данні навіть з носіїв що з вигляду тільки в грубу на дрова. Дякую. Рекомендую.

Maxim, via google.com

Сподобався сервіс. Була певна проблема і звернувся лише повною діагностикою. Був здивований, що діагностика HDD на несправності дійсно була безкоштовна. На рецепції навіть дали захисну маску, так як свою забув. В середені навіть невеликий музей. Видно, що все зроблено для людей. Дякую Вам.

Андрей, via google.com

Реально в фірмі можуть витягти інформацію з мертвих дисків.

Igor, via google.com

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.